Ohlédnutí za Stuff by Hilary Duff

2. srpna 2009 v 9:12 | NIKA |  Stuff by Hilary Duff
Jak jistě víte tak Stuff by Duff zaniklo .... a tady máte na tuto skvělou značku vzpomínku .... To co vidite na obrazkách je neco jako katalag značky Stuff by Duff..... nasla jsem ho na ebay.com .... Kdo by chtěl něco koupit xD
Je to vyrobeno pro dívky od 7-14let .... takže většiná znás to asi koupi tak mozna mladsi sestře xD ....
....Třeba ja jsem i rada že Hilary začala spolupracovat se značkou ktera oblíka nektee znás ... ale taky mi je Stuff by Duff líto ... co vám???
Vznik: 2003 ??
Zánik: 2008
Stuff by Duff již jak název napovídá má určitě něco společného s Hilary Duff.Není to jen něco,ale v podstatě vše :-) .Jedná se výrobky,které navrhuje Hilary pro své fanoušky a poté se vyrobí v milionech kusů a rozešlou se do mnohých míst světa.Zatím vyjímaje ČR.
Každoročně navrhne Hilary novou kolekci těchto výrobů a vemi úspěšně je prodává .Jen za minulý rok si přišla na něco přes 5.000.000 dolarů!!!Je to neuvěřitelné,protože v přepočtu to činí asi 110.000.000Kč.Za tuto částku byste si u nás mohli koupit například 27 automobilů zančky Porsche 911 Turbo(je to vážně nádherný sporťák a stojí něco málo pod 4 miliony).Už z těchto čísel lze lecos zjistit o oblíbenosti Hilary Duff na celém světě.
Značka:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama